Işıklı Tabela, Lazer Kesim, CNC Kesim, Lazer Gravür ve Baskı Makineleri ile Yapılan Ürünler

20 Temmuz 2020 ile admin
Işıklı Tabela imalatı ile KOSGEB Desteği almak için Bize ulaşın

Lazer kesim, CNC kesim, lazer gravür ve baskı makineleri günümüzde üretim alanında en sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda söz konusu alanlara talebinde son derece yoğun olduğunu ifade edebilmemiz mümkündür. Lazer kesim ve CNC kesim, birçok ürünün istenilen formatta kesilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra her iki kesim türü de bilgisayar ortamında şekillendirilerek kesimin gerçekleştirilmesi ortaya çıkan ürünün son derece kusursuz bir şekilde kesilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bu kesim türleri ile kesilen ürünler için tekrar bir işlem gerekmez ve kısa bir süre de kesim işlemi tamamlanabilir.

Lazer gravür ise malzemelerin üzerinde herhangi bir şekilde iz bırakmak için kullanılan makineleri ifade etmektedir. Lazer gravürde herhangi bir şekilde mürekkep ya da benzeri bir malzeme kullanılmadan yalnızca lazer aracılığı ile iz bırakılması sağlanmaktadır. Sistemin en temel çalışma prensibi ise lazerin ürettiği ışın gücü ile parçaların üzerinde istenen işaretlerin bırakılmasını sağlamaktır. Bu doğrultuda son derece şık ve etkileyici bir şekilde iz bırakan lazer gravür pek çok kişinin talep gösterdiği bir yöntem olabilmektedir. İz bırakılmak istenen işaretin ya da sembolün bilgisayar ortamında hazırlanması da yeterlidir.

Işıklı Tabela, Lazer Kesim, CNC Kesim, Lazer Gravür ve Baskı Makineleri ile Yapılan Ürünler ile İlgili KOSGEB Destekleri

KOSGEB; kurulduğu günden bu yana çeşitli alanlarda hibe ve destekler sunarak girişimcilerin çok daha fazla kar elde etmelerini sağlamaktadır. Bu noktada yukarıda bahsedilen alanlarda faaliyet gösteren işletmelerinde KOSGEB desteklerinden yararlanabilmeleri ve çok daha yüksek karlar elde edebilmeleri mümkündür. Siz de sizler için özel olarak sunulan KOSGEB desteklerinden faydalanmak istiyorsanız KOSGEB Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sırasında işletmenizin bir iş planını hazırlayıp sunmanız gerektiğini unutmayın. İşletmenizin faaliyetleri ve stratejileri doğrultusunda bir iş planı hazırlayıp girişiminiz ile ilgili KOSGEB’i ikna etmelisiniz. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan desteği kısa sürede KOSGEP desteğinden faydalanabilirsiniz.

Işıklı Tabela, Lazer Kesim, CNC Kesim, Lazer Gravür ve Baskı Makineleri ile Yapılan Ürünler NACE Kodu

Bilindiği üzere KOSGEP tüm destek ve hibelerini belirlenen NACE kodları üzerinden vermektedir. Söz konusu alanda faaliyet gösteren firmalar için de verilen desteklerde NACE kodu son derece önemlidir. Bu alanların NACE kodu 27.40.06 şeklindedir. Eğer vergi levhanızda bu NACE kodu yer alıyorsa KOSGEB’in sizler için sunduğu destek programlarından faydalanabilirsiniz.

KOSGEB Desteklerinden Yararlanmak için Bir Sınırlama Var mı?

KOSGEB, girişimciliği desteklemek ve istihdam imkanlarını arttırmak amacı ile koşulları sağlayan hemen herkesin desteklerden yararlanmasını arzu ediyor. Bu nedenle KOSGEB tarafından konulmuş şartları sağlamanız ve istihdam imkânı oluşturacak bir iş fikrine sahip olmanız desteklerden yararlanmanız için yeterlidir.

KOSGEB’in desteklerinden yararlanmak için bir iş planı hazırlamanız ve sunmanız gerektiğinden bahsettik. Söz konusu iş planını en iyi şekilde hazırlamak ve KOSGEB’in desteklerinden yararlanmak için bizden danışmanlık alabilirsiniz. mvdanismanlik.com olarak destek için gerekli tüm araştırmayı yapıyor ve iş planınızı hazırlıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzellik Salonu Açmak İsteyenler için hazırladığımız yazımıza göz atın.